EN İYİ SÜNNET YAŞI

blank

SÜNNET hatırlanmaması gereken Genital bir ameliyattır.

?️40 ı çıktıktan sonra, NE KADAR KÜÇÜKSE O KADAR İYİDİR?️

❤️40 günlük Bebek Sünneti;❤️
Türk geleneğinde “40′ı çıksın” deyimi vardır. Bu öylesine bir deyİm olmayıp, bin yıllık tecrübeye dayanır. Bu dönemde bebeğin tüm organ gelişimleri tamamlanmış, doğumsal anomaliler atlatılmış, Beslenme düzeni ortaya çıkmış, enfeksiyona koruyucu florası gelişmiştir. Artık sünneti sorunsuzca atlatarak olumlu yönlerinden faydalanabilir.

❤️40 gün 6 ay arası❤️ en iyi dönemdir. Bu ayları kaçırdıysanız. En iyi dönem bulunduğunuz yaştır.

Zaman aleyhinize işler. “NE KADAR KÜÇÜKSE O KADAR İYİDİR”
Akıl kesmeden sünneti geride bırakmak en güzelidir. Gömüklük ve küçük penis gibi sorunlar sadece bebeklikte yapılan sünnetle tedavi edilebilir.

❤️2-3 yaşa kadar❤️ olan bebekleri ilaç kullanmadan kendi uykusunda, anne kucağında, pusette, ayakta sallanırken veya beslenirken %100 hissettirmeden sünnet yapan bir kliniğiz. Başka şubemiz veya örneğimiz yoktur.

Daha büyük çocuklarıda ne kadar korkarsa korksun tamamını hissettirmeden sünnet yapıyoruz.

❤️Bilinenin aksine yaş aralığı yoktur. 2-4 yaş arası yasak diye bir aralıkta yoktur. 7.gün yada 7 yaş diyede bir kural yoktur. 7 günde 7 yaşta ideal değildir. İlk 7.gün sünneti dini bir sünnet olup Musevilikle özdeşleşmiştir, İslam geleneğinde en iyi yaş 2.ay civarıdır (Cevdet paşa araştırması) ve Türk adetiyle uyumludur❤️

SÜNNET HER YAŞTA YAPILABİLİR, ANCAK YAŞ NE KADAR KÜÇÜKSE İYİLEŞME O KADAR HIZLIDIR

❤️ En zor yaş❤️ grubu sanılanın aksine okul çağı çocuklarıdır. Çünkü arkadaşlarından sünnet hakkında pek çok acıklı hikaye duymuştur.Testere,makas,balta şakalarına maruz kalmıştır. Çok kolay ürküp panik olabilir. Bu tür çocuklarda PANİK YÖNETİMİ bir sanattır. Ve %100 başarı sunuyoruz.

Her yaşta, her karakterde bebek ve çocuğu ailesinin güvenli ortamında ilaçsız, Narkozsuz bir şekilde acı çektirmeden sünnet yapıyoruz
❤️?SÜNNETİ SİZ VE ÇOCUĞUNUZ İÇİN HOŞ BİR ANI HALİNE GETİRDİK?❤️

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UUzCC7tSA8ViOjF1Zc7U5QcQ&layout=gallery[/embedyt]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.