ALLERJİSİZ SÜNNET YÖNTEMİ

blankSÜNNET ve Allerji konusunda çok şey duyuyorsunuz

İnsan vücuduna giren her yabancı madde(ilaç,kimyasal)
Allerji yapma potansiyeline sahiptir.
Bu yüzden

“Ne kadar az ilaç kullanılırsa o kadar az ALLERJİ riski olur”

?NARKOZLU BİR SÜNNETTE Şu İLAÇLAR KULLANILIR
1.Entübe edilerek akciğerlere verilen gaz ilaçlar
2.Damardan verilen  anestezi başlangıç ilaçları
3.Kasları gevşeten  ilaçlar

?NARKOZLU SÜNNETTE?
Bu ilaçlar dozajı dikkatle ayarlanıp uygulanmalı karışmaması için enjektör üzerlerine isim-dozaj yazılmalı, verilen dozaj not edilmelidir. Bebeği başından sonuna aynı kişi uyutup ilaç vermelidir. “şu balonu sen bir tut, ben bir telefon açayım, yada diğer odadaki hastaya bakıp geleyim gibi değişimler” tehlikelidir ve ölümcül hataya sebep olabilir. O sırada cerrah ameliyatla meşgul olduğundan bunları kontrol edemez. Sadece gelişmelerden haberdar olur. İlaçların bünyeye uymaması bile sünnet gibi basit bir işlem için istenmeyen sonuçlara sebep olabilir.
narkotik ilaçlar özellikle çocuklarda allerji, gizli kalp rahatsızlığı,ilacı yokeden enzimin doğuştan eksikliği, renal hastalıklar gibi durumlarda istenmeyen sonuçlara sebep olabilirler. .(Bu ilaçların etkisinin anlaşılması için bir örnek: bu gün en yaygın çocuk-bebek anestezi başlangıç ilacı olan pr……. Michael jakson’un uyumak için kullandığı ve ölümünden sorumlu olduğu kanıtlanmıştır)

? Bir ameliyatı NARKOZSUZ yapmanın bir yolu varsa HEKİMLİK ETİĞİ açısından tercih edilmelidir.

?Kendi ÇOCUKLARIMIN sünnetinde tercih etmediğim NARKOZU hiç bir bebek yada çocuğuğa uygulamıyorum.

?SÜNNET NARKOTİK İLAÇLAR verilmeden ALLERJİ veya NARKOZ KOMPLİKASYONLARI oluşturulmadan NARKOZSUZ YAPILABİLEN BİR GİRİŞİMDİR.

?️?️Biz?İLAÇSIZ VE NARKOZSUZ SÜNNETİ ?Savunuyoruz ve zincir hastanelerin TİCARİ yaklaşımını boşa çıkarmak için BEBEK ve ÇOCUKLARIN nasıl güvenle ve anne babayla birlikte dinimize uygun tekbirle kusursuz sünnet yapıldığını gösteriyoruz?️?️

Tüm bunlara rağmen NARKOZLA SÜNNET yaptırmak isterseniz.Zihinsel gelişmenin hızlı olduğu bebeklik değil 5 yaş sonrası daha uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.